
„Boccia Cup” , tenis stołowy
Początek roku był to czas intensywnych przygotowań do zawodów w tenisa stołowego oraz w boccie.
Uczestniczyliśmy w Ogólnopolskim Turnieju Tenisa Stołowego Osób Niepełnosprawnych zorganizowanym przez Integracyjne Centrum Sportu i Rehabilitacji „Start” oraz Akademickim Turnieju o Puchar Rektora UMCS „Boccia Cup” zorganizowanym przez Akademicki Związek Sportowy cyklicznie odbywającym się
w Centrum Kultury Fizycznej UMCS.
Był to czas rywalizacji i zdobywania doświadczeń a także szeroki wachlarz korzyści jak praca nad sobą, radzenie sobie ze stresem i emocjami, rozwijanie samodyscypliny i wytrwałości, Udział w zawodach zwłaszcza bez zdobytych medali to motywacja do dalszego zdobywania doświadczenia, poznanie własnych mocnych i słabych stron, większa motywacja do dalszych treningów.
Nasi przedstawiciele nie poddają się i będą trenować dalej.