Szanowni Państwo, informujemy, że w dniach 02.05.22r. oraz 03.05.22r. (poniedziałek, wtorek) Warsztat będzie nieczynny.
Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych
pragniemy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia:
zdrowia, pogody ducha oraz
miłych chwil spędzonych w gronie najbliższych.
Niech te Święta będą pełne radości, miłości
oraz nadziei na lepsze jutro.
Wesołego Alleluja!
Życzą:
Uczestnicy oraz Pracownicy
Warsztatu Terapii Zajęciowej
przy Nałęczowskim Stowarzyszeniu Charytatywnym

W środę 13.04.2022r. w siedzibie naszego WTZ odbyło się Spotkanie Wielkanocne, na którym zebrali się wszyscy uczestnicy oraz pracownicy naszego Warsztatu.
W niedzielę 6 marca wybraliśmy się do Teatru Muzycznego w Lublinie na opertkę pt. „Baron Cygański”. Przedstawienie było bardzo ładne. Uczestnikom WTZ podobały się występy wokalne jak i taneczne aktorów. Stroje oraz cała scenografia również były bardzo ciekawe. Po przedstawieniu wróciliśmy do domu.
Łukasz
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia
pragniemy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia:
dużo zdrowia, pogody ducha oraz wszelkiej pomyślności.
Niech radość i pokój napełnią Państwa domy, a Nowy
2022 Rok przyniesie wiele spełnienia zarówno
w życiu prywatnym jak i zawodowym.
Życzą:
Uczestnicy oraz Pracownicy
Warsztatu Terapii Zajęciowej
przy Nałęczowskim Stowarzyszeniu Charytatywnym